Evliliğin nişanesi alyans seçmen en zor işlerden biridir. Çünkü bir ömür parmağınızdan çıkmayacak her daim taşıyacağınız bir aksesuardır. Bu yüzden gerçekten alyans seçimi çok önemlidir.

2013 alyans modelleri gerçekten birbirinden güzel modellerden oluşuyor bu yüzden de karar vermek oldukça güç. Şimdi sizlere alyans seçiminde faydalı olacak birkaç bilgi paylaşacağım. Alyans seçerken parmak yapınızı dikkate almanız çok önemli. Örneğin kısa ve kalın parmaklara sahipseniz çok ince modellerden kaçının çünkü bu tip alyanslar kısa ve kalın parmaklarda daha ince ve nahoş duracaktır. Bu tip parmaklara sahip kişilerde ne çok kalın ne de çok ince modeller hoş durmayacaktır kalınlık olarak arada bir kalınlık seçilmesinde fayda var. Eğer uzun ve ince parmaklara sahipseniz ki ideal olan parmaklar bunlardır. İnce modeller oldukça zarif duracağı gibi kalın modeller de tam anlamıyla kendini gösterecektir.

Bir diğer tavsiye de fazla şatafatlı modellerden kaçınmanız. Az evvel de söylediğim gibi her daim parmağınızda duracak bir yüzük olduğunu unutmadan bir seçim yapmakta fayda var.

Bu sezon daha çok beyaz altın ve sarı altının birlikte kullanıldığı modeller moda. Bunun yanında bayan alyanslarında pırlanta detayı da sıkça kullanılmış. Erkek alyans modellerinin bazılarında da değerli taşlar kullanılmış fakat fazla tercih edilmiyor. Sadece beyaz altından oluşan yüzükler ise erkeklerde tercih edilirken bayanlarda fazla tercih edilmiyor. Alyans fiyatları tanesi 400 liradan başlayarak karatına göre değişiyor. Dilerseniz 2013′ün en yeni alyans modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca yeni moda da kendi alyansınızı kendiniz tasarlıyorsunuz.Kategori: Moda Yazar: Hicran Yorum yapılmamış Tarih: 1 Aralık 2012

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>