Yatak odası dekorasyonu konusunda yeni sezonda yeni tasarımlar alıcıları bekliyor. Farklı dolap kapakları, işlemeli mobilya kenarları, farklı kenarlıklara sahip yataklar ve sınırsız renk seçeneğine sahip yatak odası mobilyaları oldukça ilgi görüyor.

Yatak odası mobilya takımlarında en çok tercih edilen renkler; siyah, kırmızı ve beyaz oluyor bunların yanında ahşap desenli yatak odası mobilyaları da yeni sezonda bolca göreceğimiz modeller arasında.

Daha çok yeni sezon yatak odası takımlarında alçak yataklar dikkati çekiyor. Yuvarlak yataklar her ne kadar bu sezon modellerinde de bulunsa kullanışlı olmayışından dolayı ve çok yer kaplaması nedeniyle fazla tercih edilmiyor. Yere tamamen sıfır yatakların yanısıra ayaklı ve altı açık modeller de şık modeller arasında. Dolaplarda sıkça ayna kullanılmış özellikle de yuvarlak aynalar mobilyalara daha modern bir hava katmış. Eski hantal yatak odası takımları görüyoruz ki bu sezonda tamamen tarih oluyor. Daha kullanışlı daha zarif modellerle yatak odanızı süslemeniz artık mümkün.

Yatak odası mobilya fiyatları 2000 lira ile 5000 lira arasında değişiyor. Fiyat belirlemede en önemli faktör parça sayısı ve kullanılan malzeme kalitesi oluyor. Deri modeller fiyatlarda başı çekiyor ardından da ahşap modeller geliyor. Bu yılın favori yatak odası mobilya takımı ahşap olacak gibi görünüyor.

Osmanlı tarzı alaturka yatak odası mobilyaları geçen yıla oranla bu yıl daha az tercih ediliyor. Osmanlı tarzı yerine bu yıl daha modern çizgilere sahip ve farklı tasarımları olan yatak odası takımları başı çekiyor. Siz de her zevke ve ihtiyaca uygun yatak odası mobilyalarından oluşan ve en şık modelleri seçtiğim modellere bakarak fikir edinebilirsiniz.Kategori: Dekorasyon Yazar: Hicran 1 yorum yapılmış Tarih: 28 Kasım 2012

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

1 Yorum var

  1. bu yatak odaları gerçekten çok güzel

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>