Spor giyimin gözde markalarından Nike kaliteyi görsellikle buluşturan ayakkabılarıyla dikkati çekiyor. Nike uzun yıllardır erkek spor ayakkabı, bayan spor ayakkabı, çocuk spor ayakkabı, krambon, basketbol ayakkabısı, tenis ayakkabısı ve hatta topuklu bayan ayakkabısı üretiminde ilk sıralarda yer almaktadır. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz Nike ayakkabı modellerinde spor ayakkabıların her ihtiyaca uygun ve her spora uygun türünü bulabilirsiniz. Nike ayakkabıların kalitenin yanında diğer bir özelliği de şüphesiz rahatlığıdır. Spor ayakkabı kullanım alanı düşünüldüğünde en rahat ayakkabı tipi olmak zorundadır. Bunu en iyi sağlayan spor markası Nike 2013 ayakkabı koleksiyonunda da şık ve rahat ayakkabılarla varlığını sürdürmeye devam ediyor.

Erkek spor ayakkabılarında özellikle büyük numaralar bir sorun olmakta ve görsellikten uzak bir görüntü oluşturabilmektedir. Nike spor ayakkabılarında büyük numaralar için dahi bu sorun farklı tasarım teknikleriyle ortadan kaldırılmış.

Renk seçeneği ve model seçeneği konusunda sınır tanımayan ürün sunan Nike modayı da yakından takip ederek en moda ayakkabı tiplerini bulmanıza olanak sunmaktadır. Ülkemizde de en çok taklidi üretilen markalar arasında yer alan Nike ürünlerini orijinal mağazasından almak sizi çeşitli kandırmalardan kurtaracaktır.

Bayan ayakkabılar spor olsun olmasın her daim farkını ortaya koymalıdır. Bunun sağlayan markaların başında gelen Nike sizlere farklı renk seçeneklerini ve farklı model seçeneklerini bir arada sunmaktadır.

Yukarıda gördüğünüz ürünler Nike 2013 koleksiyonuna ait bay ve bayan ayakkabılardan oluşmaktadır.Kategori: Erkek, Kadın Yazar: Hicran Yorum yapılmamış Tarih: 23 Ocak 2013

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>