Hotiç ayakkabı ve çanta modelleriyle önde gelen markalardan olma özelliğini koruyor. Modayı yakından takip eden ve her sezon için yılda iki kez en moda ayakkabı ve çanta tasarımlarıyla karşımıza çıkan Hotiç bu yıl da ayakkabı ve çanta kombinleriyle çok beğenildi. Birçok bayanın takıntısı olan ayakkabı ve çanta uyumunu Hotiç’te zorlanmadan yakalayabilirsiniz. Öyle ki birçok bayan ayakkabısına uygun çanta bulamayıp yaptırmak zorunda kalıyor. Hotiç bu açıdan da kullanıcı odaklı çalışan bir marka olarak bayanların imdadına yetişiyor. Özellikle de ayakkabı ve çanta uyumunu seven bayanlar için özel olarak ürettiği ayakkabı çanta kombinlerini aşağıda görüyorsunuz.

2013 Hotiç sonbahar kış çanta koleksiyonunda az önce de belirttiğim üzere tamamen yenilikçi ve kullanıcı odaklı çalışmış. Müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak hazırladığı koleksiyonda her bayanın zevkine ve ihtiyacına uygun çantayı bulması mümkün.

Örneğin leopar desenden hoşlanan bir bayan komple leopar desenli bir ayakkabı kullanmak istemeyebilir. Bu durumda ayakkabıda ufak bir leopar deseniyle çantayı kombinlemek oldukça basitleşiyor.

Bunun dışında ayakkabı ve çantasının aynı tür malzemeden olması çok önemlidir. Öyle ki deri bir ayakkabıyla kumaş bir çanta moda dışı bir görüntüye neden oluyor. Bu açıdan da yılan derisi bir çantanın dahi ayakkabısını bulmanız artık mümkün.Kategori: Kadın, Moda Yazar: Hicran Yorum yapılmamış Tarih: 24 Ocak 2013

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>